Спальні гарнітури комплектні

Глянцеві спальні Глянцеві спальні
30+ товарів від 9 426 грн.
Готові спальні Готові спальні
210+ товарів від 4 320 грн.
Класичні Класичні
70+ товарів від 9 510 грн.
Прованс Прованс
70+ товарів від 9 510 грн.
Сучасні Сучасні
130+ товарів від 4 320 грн.
Спальні Білі Спальні Білі
70+ товарів від 8 386 грн.
Спальні з ДСП Спальні з ДСП
130+ товарів від 4 320 грн.
Спальні зі МДФ Спальні зі МДФ
70+ товарів від 9 510 грн.
Спальні лофт Спальні лофт
1 товарів від 31 147 грн.
Фільтри пошуку
4320 - 65994 грн.
Ціна
-
грн.
Виробник
Матеріал корпусу
Фасад
Довжина спального місця кутового дивана
Ширина спального місця кутового дивана
Варіант розмірів спального місця
Ширина ліжка
Довжина ліжка
Відділення для білизни
Довжина шафи
Висота шафи
Глибина шафи
Довжина тумби
Висота тумби
Довжина дзеркала
Глибина дзеркала
Висота дзеркала
Довжина туалетного столика
Глибина туалетного столика
Висота туалетного столика
Висота столу
Довжина комода
Висота комода
Глибина комода
Висота стінки
Довжина стінки
Товщина кромки
Результатів 215 од.
Сортувати:
Futura 4DV набір
Futura 4DV набір
25 840 грн.
Набір Ramon 6DV
Набір Ramon 6DV
30 498 грн.
LOUISE SET 4 DV
LOUISE SET 4 DV
27 268 грн.
Набір Linz
Набір Linz
29 920 грн.
Quadro Set 4 DV
Quadro Set 4 DV
24 174 грн.

Найпростіше створювати обстановку в будинку, використовуючи готові меблеві рішення. Наприклад, модульні комплекти для спалень можна використовувати як основу під створення індивідуального інтер'єру, і головна перевага такого рішення полягає в тому, що вам не доведеться підбирати окремі елементи в єдиному стилі. Якщо ви вирішили купити спальний гарнітур комплектний в Україні, ми розповімо, як правильно вибирати подібні меблі та як використовувати сучасні тренди при оформленні спалень.

Що входить до комплектного гарнітуру

Меблевий комплект – це повноцінна композиція, яка включає всі необхідні предмети облаштування однієї кімнати. Так, спальний гарнітур складається з кількох елементів: ліжко, системи зберігання та додаткові предмети обстановки. Кількість об'єктів в одному гарнітурі може змінюватися, багато залежить від виробника, тому вибір меблевого гарнітура перетворюється на справжнє випробування.

Ви можете купити спальний комплектний гарнітур в Україні і створити інтер'єр, використовуючи готові меблі або створити композицію, підбираючи елементи в різних магазинах. Якщо у вас не так багато часу, краще придбати готовий комплект та на його основі оформити весь інтер'єр.

Як вибрати меблі для спальні

Вибір меблевого гарнітуру будується на кількох принципах:

  • Розміри. Меблевий гарнітур може мати різні розміри, і кількість предметів у комплекті впливає на те, скільки місця займе набір. Між окремими елементами має залишатися достатньо простору для вільного пересування кімнатою.

  • Комплектність. Стандартний набір спального гарнітура – ​​це ліжко, тумбочки та комод. Можна знайти комплекти, в яких замість невеликої комоди виробник пропонує повноцінну шафу для одягу або витончений туалетний столик.

  • Стиль. Колірна палітра, вибір декору чи тип конструкції – ці характеристики впливають на загальний стиль меблів. Так як ви купуєте повноцінний комплект, можна вибрати будь-який стиль, який здається вам цікавим.

У нашій компанії можна купити спальний комплект гарнітур в Україні за доступними цінами. Ми співпрацюємо з відомими виробниками меблів та пропонуємо широкий асортимент гарнітурів у різних стилях. Якщо ви не можете підібрати потрібний варіант меблів під особливості інтер'єру, можна звернутися до консультантів компанії та отримати персональні поради для своєї спальні.