Спальні гарнітури комплектні

Глянцеві спальні Глянцеві спальні
20+ товарів від 2 840 грн.
Готові спальні Готові спальні
190+ товарів від 2 840 грн.
Класичні спальні Класичні спальні
60+ товарів від 13 963 грн.
Спальні Прованс Спальні Прованс
60+ товарів від 13 963 грн.
Сучасні спальні Сучасні спальні
120+ товарів від 5 850 грн.
Спальні Білі Спальні Білі
70+ товарів від 7 040 грн.
Спальні з ДСП Спальні з ДСП
120+ товарів від 5 850 грн.
Спальні з МДФ Спальні з МДФ
60+ товарів від 13 963 грн.
Спальні лофт Спальні лофт
1 товарів від 19 952 грн.
Фільтри пошуку
2840 - 73884 грн.
Ціна
-
грн.
Виробник
Матеріал корпусу
Фасад
Розмір спального місця
Направляючі
Результатів 176 од.
Сортувати:

Найпростіше створювати обстановку в будинку, використовуючи готові меблеві рішення. Наприклад, модульні комплекти для спалень можна використовувати як основу під створення індивідуального інтер'єру, і головна перевага такого рішення полягає в тому, що вам не доведеться підбирати окремі елементи в єдиному стилі. Якщо ви вирішили купити спальний гарнітур комплектний в Україні, ми розповімо, як правильно вибирати подібні меблі та як використовувати сучасні тренди при оформленні спалень.

Що входить до комплектного гарнітуру

Меблевий комплект – це повноцінна композиція, яка включає всі необхідні предмети облаштування однієї кімнати. Так, спальний гарнітур складається з кількох елементів: ліжко, системи зберігання та додаткові предмети обстановки. Кількість об'єктів в одному гарнітурі може змінюватися, багато залежить від виробника, тому вибір меблевого гарнітура перетворюється на справжнє випробування.

Ви можете купити спальний комплектний гарнітур в Україні і створити інтер'єр, використовуючи готові меблі або створити композицію, підбираючи елементи в різних магазинах. Якщо у вас не так багато часу, краще придбати готовий комплект та на його основі оформити весь інтер'єр.

Як вибрати меблі для спальні

Вибір меблевого гарнітуру будується на кількох принципах:

  • Розміри. Меблевий гарнітур може мати різні розміри, і кількість предметів у комплекті впливає на те, скільки місця займе набір. Між окремими елементами має залишатися достатньо простору для вільного пересування кімнатою.

  • Комплектність. Стандартний набір спального гарнітура – ​​це ліжко, тумбочки та комод. Можна знайти комплекти, в яких замість невеликої комоди виробник пропонує повноцінну шафу для одягу або витончений туалетний столик.

  • Стиль. Колірна палітра, вибір декору чи тип конструкції – ці характеристики впливають на загальний стиль меблів. Так як ви купуєте повноцінний комплект, можна вибрати будь-який стиль, який здається вам цікавим.

У нашій компанії можна купити спальний комплект гарнітур в Україні за доступними цінами. Ми співпрацюємо з відомими виробниками меблів та пропонуємо широкий асортимент гарнітурів у різних стилях. Якщо ви не можете підібрати потрібний варіант меблів під особливості інтер'єру, можна звернутися до консультантів компанії та отримати персональні поради для своєї спальні.