Готові спальні

Фільтри пошуку
4320 - 65994 грн.
Ціна
-
грн.
Виробник
Матеріал корпусу
Фасад
Довжина спального місця кутового дивана
Ширина спального місця кутового дивана
Варіант розмірів спального місця
Ширина ліжка
Довжина ліжка
Відділення для білизни
Довжина шафи
Висота шафи
Глибина шафи
Довжина тумби
Висота тумби
Довжина дзеркала
Глибина дзеркала
Висота дзеркала
Довжина туалетного столика
Глибина туалетного столика
Висота туалетного столика
Висота столу
Довжина комода
Висота комода
Глибина комода
Висота стінки
Довжина стінки
Товщина кромки
Результатів 215 од.
Сортувати:
Futura 4DV набір
Futura 4DV набір
25 840 грн.
Набір Ramon 6DV
Набір Ramon 6DV
30 498 грн.
LOUISE SET 4 DV
LOUISE SET 4 DV
27 268 грн.
Набір Linz
Набір Linz
29 920 грн.
Quadro Set 4 DV
Quadro Set 4 DV
24 174 грн.

Готові меблеві комплекти – це чудове рішення для тих, хто не хоче витрачати багато часу на вибір ситуації. Якщо ви створюєте інтер'єр з нуля, найпростіше підібрати комплект, який стане основою всієї композиції. Стандартна обстановка у спальні включає ліжко, пару тумбочок або невелику кушетку, шафу та комод. Елементи можуть змінюватися, і багато залежить від стилю оформлення, тому вибирати меблі слід докладно. Якщо ви вирішили купити готову спальню в Україні, пропонуємо ознайомитись із основними принципами вибору комплектів.

Стандартний комплект чи модульний?

Якщо ви хочете купити готову спальню в Україні, виробники меблів запропонують традиційні меблеві гарнітури та модульні композиції. У першому випадку комплект складається зі стандартних предметів, які можна встановити в спальні. Модульні меблі відрізняються тим, що гарнітур складається з невеликих фрагментів, які можна встановлювати у будь-якому порядку. Модульні меблі добре підходять для невеликих кімнат, коли важливо зберегти якнайбільше вільного простору, але створити зручну обстановку сучасної спальні.

Як вибрати стиль оформлення?

Готові меблеві гарнітури можуть стати основою для всього інтер'єру, тому такі меблі задають стиль приміщенню. Цікавою особливістю є те, що гарнітур становить основну частину обстановки, тому на колір стін та оформлення навколишнього простору можна не звертати особливої ​​уваги.

Якщо ви хочете створити класичний інтер'єр, можна купити готову спальню в Україні у строгому стилі та підібрати всі предмети обстановки у стриманій колірній гамі. Так, у приміщенні з бежевими або білими стінами добре виглядають меблі з натурального масиву зі складним орнаментом на узголів'ї та аналогічним декором на фасаді шафи. Для сучасного інтер'єру характерні меблі в лаконічному стилі, колір може кардинально відрізнятися від відтінку стін, і для таких композицій характерні яскраві акценти.

Ми пропонуємо купити готову спальню в Україні за вигідними цінами та облаштувати спальню з урахуванням сучасних трендів. У каталозі представлений широкий асортимент меблевих комплектів у різних стилях від відомих меблевих фабрик, і така різноманітність допоможе вибрати ідеальне рішення для спальні у будь-якому стилі.