Спальні з МДФ

Фільтри пошуку
13963 - 70725 грн.
Ціна
-
грн.
Виробник
Матеріал корпусу
Фасад
Розмір спального місця
Направляючі
Результатів 56 од.
Сортувати:
Amelie спальня
Amelie спальня
26 500 грн.

Крім натуральної деревини, при виготовленні меблів використовуються дерев'яні плити, які зовні не відрізняються від дерев'яних панелей, але мають інші експлуатаційні характеристики. МДФ – це деревно-стружкова плита, яка виготовляється з тирси та синтетичних клеючих з'єднань, але зовнішня поверхня такого матеріалу обклеюється плівкою з імітацією натуральної деревини. Якщо ви хочете придбати недорогий та довговічний гарнітур, пропонуємо купити спальні в МДФ в Україні та скористатися сучасними рішеннями для створення практичного інтер'єру.

Особливості меблів із МДФ

МДФ – це сучасний матеріал, який не реагує на температурні перепади, контакти з вологою або часте чищення. Плити добре піддаються обробці, тому з такого матеріалу виготовляються конструкції складної форми. Якщо виробник дотримується всіх встановлених вимог і використовує якісні сировинні ресурси, меблі прослужать багато років і не вимагатимуть спеціального догляду.

Плівка або шар фарби на поверхні плити МДФ не реагує на контакт з водою та засобами для чищення, не втрачає яскравості під впливом прямих сонячних променів і не покривається плямами. Якщо ви вирішили купити спальню із МДФ в Україні, слід орієнтуватися на стандартні критерії вибору:

  • габаритні розміри;

  • кількість предметів у комплекті;

  • стиль оформлення;

  • палітра кольорів.

Якщо ви не можете визначитися із цими питаннями самостійно, консультанти нашої компанії допоможуть підібрати меблевий гарнітур відповідно до вимог. У нашому магазині ви можете купити спальню із МДФ в Україні від відомих виробників за доступними цінами. Ми перевіряємо кожен виріб, який з'являється у каталозі нашої компанії, та гарантуємо високу якість усіх запропонованих виробів.