Глянцеві спальні

Фільтри пошуку
2840 - 69636 грн.
Ціна
-
грн.
Виробник
Матеріал корпусу
Фасад
Розмір спального місця
Направляючі

Меблі з глянцевою поверхнею виглядають чудово і розкішно, але такі предмети інтер'єру вимагають певного оточення. Якщо ви вирішили купити глянцеву спальню в Україні, важливо зважити на особливості вибору таких меблів.

Вибираємо глянсові меблі

Глянцева поверхня добре відображає сонячні промені, тому такі меблі буквально світяться і наповнюють навколишній простір додатковим світлом. Якщо правильно використовувати цей ефект, можна значно розширити простір кімнати та додати незвичайного флера до стандартного інтер'єру.

Головним критерієм вибору меблів є висока якість виробів, тому що глянцева плівка низької якості швидко покривається подряпинами та втрачає привабливість. Якщо ви хочете купити глянцеву спальню в Україні, найкраще звернутися до офіційних представників меблевих фабрик, які можуть гарантувати високу якість виробів.

Існує кілька технологій, які дозволяють створювати меблі з глянцевим ефектом. Кожна з технологій має свої плюси і мінуси, але ідеальне покриття з ефектом, що відбиває, створюється за допомогою емалі або лаку. Однак такі меблі виглядають приголомшливо тільки в тому випадку, якщо виробник дотримується всіх вимог при виготовленні. Економія сировини або неякісна обробка помітні неозброєним оком, так що такі меблі швидко втрачають свій розкішний глянсовий ефект. Інший спосіб створення глянцевої поверхні - використання спеціальної плівки. Така технологія менш трудомістка, тому меблі, виготовлені цим способом, коштують дешевше.

У нашій компанії можна купити глянцеву спальню в Україні від виробника, тому ви можете не сумніватися в якості товару, що купується. Наші консультанти допоможуть вибрати модель, яка буде відповідати всім вашим вимогам, та розкажуть про особливості кожного гарнітуру.