Дивани малогабаритні

Фільтри пошуку
Ціна
-
грн.
Виробник
Довжина
Висота
Глибина
Матеріал корпусу
Довжина спал. місця
Ширина спал. місця
Наповнення
Мех. трансформації
З шухлядою
Макс навантаження
Диван розкладається
Результатів 180 од.
Сортувати:

Малогабаритні дивани – це стандартні моделі, розраховані на кількох людей. Спочатку вони розроблялися для невеликих квартир і вузьких приміщень, тому виріб має низьку посадку, стандартну висоту спинку і легко поміститься навіть у коридорі.

Як правильно використовувати малогабаритні дивани

Більшість покупців впевнені, що невеликі вузькі дивани створені лише для маленьких кімнат. Насправді такі предмети інтер'єру можна обіграти у вигідному світлі навіть у великому просторі. Все залежить від того, з якою метою купується диван і як ви збираєтеся використовувати його в інтер'єрі:

  • Відокремлена зона відпочинку. У великій вітальні можна поставити кутовий диван, розрахований на всю сім'ю, і невелику кушетку в кутку, щоб кожен міг вибрати, як відпочити. Можна дивитися телевізор разом із усіма або читати на самоті.

  • Невеликі зони відпочинку. Відмінний варіант для великої сім'ї - це кілька зон відпочинку, щоб не довелося тіснитися всім разом на дивані. Замість масивної кутової моделі купіть кілька малогабаритних диванів та розмістіть їх на невеликому віддаленні один від одного.

  • Зона відпочинку у маленькій кімнаті. Якщо ви плануєте встановити дитячий диван, вибирайте малогабаритну модель. Такий диван займає мало місця, створює затишок та зберігає вільне місце у кімнаті.

Малогабаритні дивани - це найбільша категорія меблів на сучасному ринку, тому легко знайдете модель під ваш інтер'єр. Існують дивани різних форм, у різних стилях, кожен варіант має свої характерні риси.

Меблі за доступними цінами від виробника

У нашому магазині представлена ​​велика колекція диванів малогабаритної категорії різних виробників. Ми постаралися зібрати в одному каталозі дивани у різних стилях, щоб кожен покупець міг підібрати щось оригінальне для свого будинку.

Погортайте каталог, орієнтуючись на опис та фотографії, або звертайтеся до консультантів магазину! Фахівці підберуть моделі, які відповідають усім вашим вимогам та допоможуть оформити інтер'єр у потрібному стилі.