Дивани-трансформери

Фільтри пошуку
Ціна
-
грн.
Виробник
Довжина
Висота
Глибина
Матеріал корпусу
Довжина спал. місця
Ширина спал. місця
Наповнення
Мех. трансформації
З шухлядою
Макс навантаження
Диван розкладається
Результатів 232 од.
Сортувати:

Якщо ви хочете створити практичний та сучасний інтер'єр, вибирайте дивани-трансформери. Такі меблі ергономічні, функціональні і ідеально підходить для невеликих квартир-студій. Головна особливість диванів полягає у здатності трансформуватися в інші меблі, тому ви заощаджуєте гроші і зберігаєте більше вільного простору в кімнаті.

Механізми диванів-трансформерів

Найпопулярніший тип диванів-трансформерів - це моделі, здатні перетворюватися на ліжко. Таке суміщення двох різних типів меблів дозволяє обійтися покупкою одного дивана і використовувати його можливості трансфомуватися в ліжко безпосередньо перед відходом до сну.

Існує кілька типів механізмів для трансформації:

  • Розкладний. Відрізняється тим, що основа ліжка складається з кількох частин, і у конструкції дивана елементи накладаються один на одного. Розкладні механізми добре підходять для невеликих кімнат, тому що для трансформації не потрібне багато місця.

  • Викочування. В даному випадку основа ліжка також складається в кілька рівнів, але для того, щоб зібрати всі фрагменти в єдине полотно, потрібно просто викотити механізм нижньої частини дивана. Такий варіант зручний, коли потрібно встановити диван до стін і спереду немає важких меблів.

  • Розвертання. Найскладніші механізми, в яких основу ліжка потрібно спочатку підняти вгору, а потім встановити на міцні ніжки. Відмінна риса в тому, що механізм не вимагає прикладання сили, і дивани є простими в експлуатації.

У диванах-трансформерах передбачені відсіки для білизни, тому разом з м'якими меблями ви отримуєте додатковий простір для зберігання речей.

Як підібрати диван для свого будинку

Якщо ви вирішили купити новий диван, радимо відвідати наш магазин та погортати онлайн-каталог. Набагато простіше вивчити всі переваги різних моделей у мережі, ніж відвідувати торгові центри та витрачати час на походи магазинами. Ми зібрали колекцію найпопулярніших моделей диванів та забезпечили кожен виріб докладним описом, тому ви легко підберете диван під свій інтер'єр.