Готові комплекти (стінки)

Фільтри пошуку
Ціна
-
грн.
Виробник
Матеріал корпусу
Фасад
Кількість ящиків
Направляючі
Результатів 135 од.
Сортувати:
Стінка Ріо
Стінка Ріо
12 135 грн.

У вітальні інтер'єр створюється з особливою увагою до деталей, тому що саме в цьому приміщенні ми зустрічаємо гостей та проводимо вечори з рідними. Головним елементом меблевої композиції у вітальні є гарнітур, що складається з кількох функціональних блоків. Меблі для вітальні отримали назву стінка, і в такому гарнітурі має бути кілька обов'язкових секцій – база під телевізор, полиці для зберігання різноманітних дрібниць та закриті шухляди. Якщо ви хочете купити готовий комплект в Україні, пропонуємо вивчити основні вимоги до таких меблів.

Як вибрати меблі для вітальні

Інтер'єр у вітальні складається з окремих зон, так як ця кімната в будинку кожної сім'ї використовується як для відпочинку, так і для інших цілей. Наприклад, у невеликій квартирі-студії у вітальні потрібне місце для роботи і навіть для їди. Тому традиційні меблеві гарнітури для віталень стали виглядати цікавіше, і дизайнери не обмежують себе у використанні різних елементів.

Якщо ви вирішили купити готовий комплект в Україні, рекомендуємо звернути увагу на такі особливості таких меблевих комплектів:

  • Функціональність. Меблевий гарнітур у вітальні повинен бути функціональним, щоб кімната не була надто заставлена ​​різними предметами. Потрібно вибрати заздалегідь, які меблі мають стояти у вітальні, і вибрати гарнітур, в якому будуть тільки потрібні сегменти.

  • Форма та конструкція. Сучасні дизайнери все частіше віддають перевагу стандартному типу комплектів, які встановлюються впритул до стін. Такі гарнітури можуть мати різну форму, але відмінною особливістю є розташування всіх осередків в одну лінію.

  • Стиль оформлення. Гарнітур у вітальні займає досить багато місця і становить основу інтер'єру, тому меблі повинні відповідати стилістичному оформленню кімнати.

Вибираючи стінку у вітальню, зверніть увагу, що в такому комплекті обов'язково є кілька стандартних комірок. Наприклад, у гарнітурі має бути база під телевізор. При виборі меблів враховуйте розмір екрану, щоб у вас був вільний доступ до задньої стінки телевізора, і техніку не довелося ставити в інше місце. У нижній частині зазвичай розміщуються шухляди для зберігання різних речей. У закритих полицях можна зберігати одяг, оскільки комірки закриті і не будуть привертати уваги. Відкриті полиці розташовуються у верхній частині і використовуються для зберігання книг або сувенірів. 

Де придбати якісні меблі

Якщо вам потрібні якісні меблі за доступними цінами, у нашому магазині ви знайдете найширший асортимент гарнітурів для вітальні в будь-якому стилі. Ми співпрацюємо з відомими виробниками та пропонуємо купити готовий комплект в Україні за вигідними цінами та з гарантією якості.

Кожен виріб в каталозі отримав детальний опис та якісні фотографії, щоб ви могли підібрати меблі під певний інтер'єр. Якщо ви не знаєте, який комплект вибрати, можна порадитись з нашими консультантами, які чудово розуміються на сучасних трендах.