Вітальні гарнітури модульні

Готові комплекти (стінки) Готові комплекти (стінки)
160+ товарів від 1 540 грн.
Гарнітури модульні Класичні Гарнітури модульні Класичні
20+ товарів від 5 354 грн.
Гарнітури модульні Сучасні Гарнітури модульні Сучасні
130+ товарів від 1 540 грн.
Гарнітури модульні Прованс Гарнітури модульні Прованс
10 товарів від 5 354 грн.
Гарнітури модульні Кутові Гарнітури модульні Кутові
1 товарів від 21 052 грн.
Гарнітури модульні Міні-стінка Гарнітури модульні Міні-стінка
10 товарів від 2 550 грн.
Фільтри пошуку
Ціна
-
грн.
Виробник
Матеріал корпусу
Фасад
Кількість ящиків
Направляючі
Результатів 136 од.
Сортувати:
Стінка Ріо
Стінка Ріо
12 135 грн.

Модульні меблі – це новий тренд, який підкорив багатьох практичністю та функціональністю. Головна відмінність таких комплектів полягає в тому, що гарнітур складається з окремих елементів різного призначення, але покупці мають можливість вибрати ті предмети обстановки, які необхідні. Такий підхід найчастіше використовується при оформленні віталень, де важливо підібрати меблі в одному стилі.

Особливості модульних гарнітурів

Підбирати меблі для вітальні завжди складно, тому що у цьому приміщенні важливо витримати один стиль. Якщо купити повноцінний гарнітур, до якого входять різні елементи, ви втратите більшу частину вільного простору. Такі комплекти громіздкі і встановлюються вздовж стін, тому не підходять для маленьких кімнат.

Модульні вітальні – це комплекти меблів, що складаються з різних елементів в одному стилі. Кожен елемент виконує певну функцію, тому в комплексі ви отримуєте повноцінний гарнітур. Такий комплект має переваги у порівнянні зі стандартними гарнітурами:

  • ви складаєте набір із предметів, які вам необхідні;

  • за необхідності купуються інші елементи;

  • не потрібно підбирати меблі в одному стилі та кольорі;

  • секції встановлюються в будь-якому порядку, немає правил щодо вибору місця встановлення.

Меблі такого типу виготовляються у сучасному стилі, який легко вписується у будь-який інтер'єр. Якщо ви збираєтеся переїхати, гарнітур можна встановити на новому місці, змінюючи секції місця або використовуючи додаткові елементи.

Як придбати меблі для вітальні

Якщо ви вирішили, що потрібна модульна вітальня, у каталозі нашого магазину знайдуться найцікавіші моделі. Ми пропонуємо якісну продукцію відомих виробників та допоможемо скласти гарнітур у будь-якому стилі. Вибір меблів – складне завдання навіть для грамотного дизайнера, але ми створили всі умови для простого та швидкого шопінгу.

Кожен виріб у каталозі отримав фотографії та детальний опис, тому ви легко знайдете потрібні предмети за каталогом. Консультанти магазину нададуть відповіді на всі запитання та дадуть персональні рекомендації для вашого інтер'єру.