Гарнітури модульні Прованс

Фільтри пошуку
16160 - 46010 грн.
Ціна
-
грн.
Виробник
Матеріал корпусу
Фасад
Кількість ящиків
Направляючі

Меблі для вітальні в стилі прованс - оригінальне та цікаве рішення, яке найкраще підходить для створення затишної домашньої обстановки. Створювати інтер'єр у такому романтичному стилі складно, тому що необхідно продумати безліч деталей та підібрати всі предмети обстановки таким чином, щоб готова композиція виглядала гармонійно і не здавалася надто химерною. Якщо ви хочете купити вітальню прованс в Україні, в каталозі нашого магазину обов'язково підберете варіант для свого будинку.

Чим відрізняється стиль прованс?

Стиль прованс подобається багатьом, але працювати з ним можуть лише професіонали, тому що правильно підібрати елементи та створити єдину композицію складно. Відмінна риса в тому, що кожен елемент обстановки або частина меблевого гарнітура має яскравий індивідуальний стиль, тому при створенні інтер'єру завжди є небезпека перестаратися і замість елегантної кімнати в стилі прованс отримати вульгарну композицію.

Якщо ви вирішили купити вітальню прованс в Україні, зверніть увагу на основні риси такого напряму:

  • колірна гама витримана у світлих та пастельних тонах;

  • для виготовлення меблів використовуються натуральні матеріали;

  • як декор на меблі можуть бути присутні рослинні та квіткові візерунки;

  • фурнітура відрізняється елегантними формами, яскравим металевим кольором та помітно виділяється на тлі фасадів.

Особливість меблів у стилі прованс для вітальні – це складність форми. Комплект може складатися з окремих секцій, які встановлюються на певній відстані один від одного або поєднуються в єдину композицію. Зверніть увагу на те, що дизайн таких меблів виглядає насиченим деталями, тому в навколишньому просторі не повинно надто багато дрібниць. Краще зробити центром композиції меблевий гарнітур і підібрати решту меблів у більш стриманому стилі.

У нашій компанії ви можете купити вітальню прованс в Україні, яка буде відповідати всім вашим вимогам. Ми співпрацюємо з відомими виробниками та пропонуємо якісні меблі, які відповідають усім встановленим стандартам. Наші консультанти допоможуть вибрати меблі для вітальні та розкажуть про особливості кожного комплекту окремо.