Книжкові шафи

Фільтри пошуку
Ціна
-
грн.
Виробник
Матеріал корпусу
Фасад
Довжина шафи
Висота шафи
Глибина шафи
Товщина кромки
Результатів 14 од.
Сортувати:
Знижка -17%
MG-7 TUMBA-2
MG-7 TUMBA-2
2 894 грн.
2 412 грн.
Модус М-8
Модус М-8
3 365 грн.
Модус М-7
Модус М-7
2 866 грн.
Знижка -17%
Стійка KSH 4.
Стійка KSH 4.
3 039 грн.
2 533 грн.
Знижка -17%
Книжкова шафа KSH 3
Книжкова шафа KSH 3
3 860 грн.
3 217 грн.
Знижка -17%
Стійка KSH 2.
Стійка KSH 2.
2 725 грн.
2 271 грн.
Стійка KSH 1.
Стійка KSH 1.
1 771 грн.

Шафа для книг – один із традиційних елементів обстановки, який можна зустріти у будь-якому будинку. Головна особливість такої шафи в тому, що полиці зазвичай залишаються відкритими, щоб було зручно брати книги і не довелося постійно відчиняти дверцята. Ще одна причина такої конструкції — книжки мають мати доступ до повітря, тому зберігати їх на закритих полицях не рекомендується. Якщо ви вирішили купити книжкову шафу в Україні, радимо уважно проаналізувати інтер'єр кімнати та враховувати стилістичні особливості при виборі меблів.

Критерії вибору

Якщо ви вирішили купити книжкову шафу в Україні, враховуйте вимоги до таких меблів:

  • Міцність. Книжкова шафа має бути міцною, тому полиці роблять з дерева або МДФ. Скляні полиці не розраховані на велику вагу, так що такий матеріал використовується рідко. Каркасна частина також має бути міцною, тому що вага книг може бути значною.

  • Зручність використання. Книжкові шафи можуть мати різну висоту полиць, тому слід враховувати, які книги ви плануєте зберігати у шафі. Як правило, між корінцем книги та верхньою частиною полиці повинен залишатися кілька сантиметрів, щоб ви могли без проблем дістати її з полиці.

  • Тип конструкції. Якщо в кімнаті достатньо місця, можна встановити широку книжкову шафу з великими та місткими полицями. У невеликому кабінеті краще виглядає вузька шафа з висувними ящиками в нижній частині, щоб ви могли зберігати тут не тільки книги, а й канцелярське приладдя.

Виробники пропонують безліч рішень для зберігання книг, так що підібрати цікавий варіант для будь-якого інтер'єру не важко. Наприклад, у класичній вітальні добре виглядає книжкова шафа з відкритими полицями у верхній частині та полицями з дверцятами у нижній. Для дитячої кімнати можна підібрати високу та вузьку шафу з книжковими полицями та висувними ящиками внизу.

У нашій компанії можна купити книжкову шафу в Україні для будь-якого інтер'єру. Ми співпрацюємо з відомими виробниками та пропонуємо широкий модельний ряд меблів за доступними цінами.