Стелажі та полиці

Антресолі Антресолі
10 товарів від 934 грн.
Надставки Надставки
9 товарів від 608 грн.
Полиці Полиці
300+ товарів від 214 грн.
Стелажі Стелажі
30+ товарів від 540 грн.
Кутові стелажі Кутові стелажі
4 товарів від 1 050 грн.
Фільтри пошуку
Ціна
-
грн.
Виробник
Матеріал корпусу
Фасад
Довжина шафи
Висота шафи
Глибина шафи
Висота вітрини
Довжина вітрини
Глибина вітрини
Висота полиці
Глибина полиці
Довжина, мм
Ширина, мм
Висота, мм
Глибина, мм
Товщина кромки
Результатів 350 од.
Сортувати:
Знижка -25%
Магічна полиця
Магічна полиця
1 706 грн.
1 280 грн.
Знижка -25%
Чарівний стіл
Чарівний стіл
4 364 грн.
3 273 грн.
Знижка -25%
Trrio на основі таблиці
Trrio на основі таблиці
4 805 грн.
3 604 грн.
MG-5 TUMBA-3
MG-5 TUMBA-3
1 308 грн.
AndResol Femeli 4DV
AndResol Femeli 4DV
2 244 грн.
AndResol Femeli 3DV
AndResol Femeli 3DV
1 904 грн.
AndResol Femeli 2DV
AndResol Femeli 2DV
1 462 грн.
AndResol Femnels 1DV
AndResol Femnels 1DV
1 054 грн.

Відкриті системи зберігання швидко стали головним трендом у сучасному дизайні інтер'єрів. Відкриті полиці та зручні стелажі з кількома рівнями добре виглядають в інтер'єрі, ними зручно користуватися, але такі конструкції потребують правильного оточення. Якщо ви вирішили купити стелажі та полиці в Україні, у нашому каталозі запропоновані найпопулярніші варіанти конструкцій та можна легко підібрати оптимальне рішення для свого будинку.

Як правильно встановити стелаж або відкриті полиці

Стелажі – це багатофункціональні конструкції, які можна встановлювати у будь-якому приміщенні. Головна особливість відкритих полиць та стелажів у тому, що у вас буде швидкий доступ до речей на полицях. Практичні моделі можна встановити в будь-якій кімнаті, але на полицях потрібно підтримувати порядок, щоб інтер'єр не виглядав неохайно.

У сучасному інтер'єрі стелажі та полиці виглядають доречно, оскільки відкриті системи зберігання є популярними. Зовнішній вигляд залежить від того, з якого матеріалу виготовлені каркасна частина та полиці конструкції. Так, для вітальні в класичному стилі краще придбати модель із МДФ, яка виглядає масивно і додає домашнього затишку у строгий дизайн. Металеві стелажі доречно виглядають на кухні у сучасному стилі, і така система зберігання зручна у щоденному використанні.

Якщо ви вирішили купити стелажі та полиці в Україні, необхідно визначитись із кількома критеріями вибору. Насамперед, потрібно знати точний розмір конструкції, включаючи не лише ширину та довжину, а й глибину полиць. Найзручніше користуватися неглибокими полицями (40-60 см), щоб ви могли легко дістати потрібні речі. Сучасні системи зберігання у вигляді відкритого стелажу можуть мати полиці різної довжини або асиметричне розташування рівнів – такі варіанти можна використовувати як перегородки для зонування простору.

У нашій компанії ви можете купити стелажі та полиці в Україні різного формату, щоб зробити інтер'єр сучасним та зручним. Ми допоможемо вибрати варіант, який буде відповідати всім вашим вимогам і добре впишеться в навколишній простір.