Стелажі та полиці

Антресолі Антресолі
10 товарів від 1 329 грн.
Надставки на шафи Надставки на шафи
10 товарів від 935 грн.
Полиці Полиці
280+ товарів від 170 грн.
Полиці навісні Полиці навісні
260+ товарів від 170 грн.
Стелажі Стелажі
30+ товарів від 1 600 грн.
Кутові стелажі Кутові стелажі
4 товарів від 1 794 грн.
Фільтри пошуку
Ціна
-
грн.
Виробник
Довжина
Ширина
Висота
Глибина
Матеріал корпусу
Кількість дверей
Фасад
Кількість ящиків
Матеріал каркасу
Тип установки
Підсвітка
Направляючі
Результатів 305 од.
Сортувати:
Стелаж Дуо
Стелаж Дуо
3 940 грн.

Відкриті системи зберігання швидко стали головним трендом у сучасному дизайні інтер'єрів. Відкриті полиці та зручні стелажі з кількома рівнями добре виглядають в інтер'єрі, ними зручно користуватися, але такі конструкції потребують правильного оточення. Якщо ви вирішили купити стелажі та полиці в Україні, у нашому каталозі запропоновані найпопулярніші варіанти конструкцій та можна легко підібрати оптимальне рішення для свого будинку.

Як правильно встановити стелаж або відкриті полиці

Стелажі – це багатофункціональні конструкції, які можна встановлювати у будь-якому приміщенні. Головна особливість відкритих полиць та стелажів у тому, що у вас буде швидкий доступ до речей на полицях. Практичні моделі можна встановити в будь-якій кімнаті, але на полицях потрібно підтримувати порядок, щоб інтер'єр не виглядав неохайно.

У сучасному інтер'єрі стелажі та полиці виглядають доречно, оскільки відкриті системи зберігання є популярними. Зовнішній вигляд залежить від того, з якого матеріалу виготовлені каркасна частина та полиці конструкції. Так, для вітальні в класичному стилі краще придбати модель із МДФ, яка виглядає масивно і додає домашнього затишку у строгий дизайн. Металеві стелажі доречно виглядають на кухні у сучасному стилі, і така система зберігання зручна у щоденному використанні.

Якщо ви вирішили купити стелажі та полиці в Україні, необхідно визначитись із кількома критеріями вибору. Насамперед, потрібно знати точний розмір конструкції, включаючи не лише ширину та довжину, а й глибину полиць. Найзручніше користуватися неглибокими полицями (40-60 см), щоб ви могли легко дістати потрібні речі. Сучасні системи зберігання у вигляді відкритого стелажу можуть мати полиці різної довжини або асиметричне розташування рівнів – такі варіанти можна використовувати як перегородки для зонування простору.

У нашій компанії ви можете купити стелажі та полиці в Україні різного формату, щоб зробити інтер'єр сучасним та зручним. Ми допоможемо вибрати варіант, який буде відповідати всім вашим вимогам і добре впишеться в навколишній простір.