Кутові стелажі

Фільтри пошуку
Ціна
-
грн.
Виробник
Матеріал корпусу
Ширина, мм
Висота, мм
Глибина, мм
Товщина кромки
Результатів 4 од.
Сортувати:

Відкриті системи зберігання можна використовувати в інтер'єрі будь-якої кімнати, оскільки подібні предмети обстановки відрізняються лаконічним і універсальним дизайном. Особливою популярністю користуються кутові конструкції, які дозволяють задіяти весь корисний простір в кімнаті і не захаращувати приміщення масивними конструкціями. Якщо ви вирішили купити кутовий стелаж в Україні, то можна підібрати вдале рішення для будь-якої кімнати. Так, у ванній відкрита система зберігання замінює пенал або комод, і такими меблями набагато зручніше користуватися за рахунок вільного доступу до полиць.

Як підібрати стелаж під інтер'єр

Якщо ви хочете купити кутовий стелаж в Україні, доведеться вибирати з великої різноманітності модифікацій та варіантів оформлення. Щоб спростити завдання, пропонуємо поглянути на основні відмінності між моделями:

  • Тип конструкції. Стандартна кутова конструкція дає можливість використовувати вільний простір в кімнаті, не заважаючи переміщенню. Існують складніші варіанти для зовнішніх кутів, які мають незвичайну конструкцію, обіграти їхню присутність в інтер'єрі непросто.

  • Габарити. Стелажі можуть мати різні розміри, габарити підбираються залежно від вільного простору, який має бути заповнений системою зберігання. У гаражі або вбиральні доречно виглядають моделі висотою майже до стелі, щоб ви могли вмістити на полицях всі речі. У ванній або на кухні краще встановити невисокий стелаж, який виконуватиме функцію доповнення до основної шафи.

  • Матеріал виготовлення. Стелажі можуть бути виготовлені з різних матеріалів, вибір залежить від інтер'єру та призначення. Невеликий стелаж для книг у вітальні повинен мати міцну основу, тому краще купити модель з дерева та металевого каркасу. Для ванної кімнати рекомендуємо придбати стелаж із пластику, який не розрахований на важкі речі, але добре переносить високу вологість.

Кутові системи зберігання практичні у використанні, добре виглядають в інтер'єрі та компактні. За допомогою таких меблів можна візуально збільшити простір, організувати зручне місце для зберігання речей та створити сучасний лаконічний дизайн. У нашій компанії ви можете купити кутовий стелаж в Україні, який відповідатиме всім вашим вимогам і стане чудовим доповненням до інтер'єру сучасного будинку.