Столи барні

Фільтри пошуку
Ціна
-
грн.
Виробник
Довжина
Ширина
Висота
Глибина
Матеріал корпусу
Довжина столу в розкладеному вигляді
Стіл розкладається
Матеріал стільниці
40
6
1
2
109
6
Направляючі
Результатів 204 од.
Сортувати:
Стіл Ріо
Стіл Ріо
6 866 грн.

Високий та вузький барний стіл – сучасне рішення, яке часто використовується у кухонних інтер'єрах. Головна особливість таких меблів полягає у висоті стільниці, яка відрізняється від стандартної. За таким столом можна сидіти лише на високих стільцях, тому покупка має стати обдуманим рішенням.

Особливості конструкції та види

Барні столи за характеристиками повторюють традиційні моделі стандартної висоти, але за рахунок незвичайного розташування стільниці мають низку особливостей. Є стандартні моделі столів, які не відрізняються від звичайних і функціональні, в яких простір під стільницею облаштовується під систему зберігання.

Незалежно від вибраного варіанту, каркасна частина виконується із міцного матеріалу, який здатний витримати тривале навантаження. Стільниця виготовляється з практичних матеріалів, які добре піддаються збиранню та не бояться контакту з нагрітими предметами.

Стиль та виконання таких меблів можуть бути різними, і ви легко підберете стіл під будь-який інтер'єр. Однак на таку покупку вирішується не кожен, оскільки предмет із нестандартною висотою потребує відповідного оточення.

Коли барний стіл необхідний

Високий стіл стане ідеальним рішенням для деяких інтер'єрних завдань, оскільки відрізняється зовні від стандартних меблів. Ситуації, коли покупка барного столу вирішує кілька проблем:

  • Маленька кухня. Якщо простір на кухні не дозволяє розвернутися і встановити стандартний стіл, купіть вузький барний стіл, який можна встановити вздовж стіни. Такий варіант залишається практичним у використанні, але займає менше місця.

  • Необхідність зонування. Розподіл приміщення на зони – популярний спосіб створення практичного інтер'єру. Як перегородку використовуйте барний стіл, який відділить зону приготування від зони для їди. За допомогою таких меблів ви візуально виділите частину кухні, але не зменшіть кімнату.

  • Облаштування окремої зони відпочинку. Коли потрібно оформити велику кухню, можна використати високий та вузький стіл для міні-бару. Такі меблі доповнюються стильними стільцями, невеликим холодильником та шафою для спиртних напоїв.

  • Оформлення перегородки. Якщо ви поєднали дві кімнати в одну, перегородку можна прикрити барним столом, і не доведеться думати, як прикрашати частину стіни.

Барні столи можна ефективно використовувати у просторі, наділяючи їх додатковими функціями. Створення складного інтер'єру з кількома рівнями – цікаве завдання, вирішення якого дозволить отримати оригінальний кухонний простір.

Головний критерій такої покупки – висока якість, тому ми уважно ставимося до формування каталогу. Нашими партнерами стали відомі меблеві фабрики, які використовують лише якісні матеріали та дотримуються встановлених стандартів. Уважне ставлення до деталей гарантує високу якість кожного виробу і наші покупці можуть переконатися в цьому самі. Вибирайте барний стіл, який ідеально впишеться в інтер'єр вашої кухні та стане корисним придбанням для оригінального дизайну.